1. Teslim: Teslimatlar yalnızca siparişte belirtilen biçimde, belirtilen adrese ve ödemeyi yapan kişiye/üyeye/müşteriye yapılır. Fatura ödemeyi yapan kişi adına düzenlenir. Teslimatın doğru ve zamanında yapılabilmesi müşterinin vermiş olduğu adresin doğruluğuna ve açıklığına bağlıdır. Adresin doğru verilmesinden müşteri/üye sorumludur.

2. Teslim Süresi/Hizmet Başlangıç Zamanı: NEXTSEASON.CO ödeme işlemi tamamlandıktan ve ilgili miktar NEXTSEASON.CO hesabına geçtikten sonra siparişinizi Hizmet Sağlayıcı/Üretici firmaya iletecek ve Hizmet Sağlayıcı/Üretici firma tarafından ödeme konusu hizmet verilmeye başlanacaktır. Teslimata/hizmete siparişin onaylanmasına/işleme alınmasına/aktifleştirilmesine ve ödemenin yapılmasına müteakip derhal başlanacaktır. Teslimat şekline ya da ürününün niteliğine göre farklı teslim süreleri onaylanan siparişte yazılı koşullara tabidir. Hafta sonu yapılan/onaylanan siparişler sisteme bir sonraki haftanın ilk günü yapılmış gibi kaydedilir. Sipariş verdiğiniz ürünler 1-10 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürünler ortalama bir hafta içinde elinize ulaşmaktadır. Kargo ücreti satıcıya aittir.

3. Stok Durumu: Siparişin onaylanmasından sonra tedarikçi/servis/erişim sağlayan firmalardan kaynaklanan sorunları nedeniyle olası gecikmeler müşteriye vermiş olduğu iletişim bilgileri yoluyla iletilir. Siparişin verilmesi sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmemesinden ya da meydana gelecek değişiklikler nedeniyle müşteriye ulaşılamamış olmasından www.nextseasonco.com sorumlu tutulamaz.

4.Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

5.Ön Sipariş: Ön Sipariş kategorisinden verilen siparişler kişiye özel üretim yapılmakta olup siparişin onaylanmasından sonra üretime alınacaktır. Üretim süresi maximum 14 iş günüdür, üretim sürecinden sonra ürünler kargoya verilir ve süreçten sonra yaklaşık bir hafta içinde elinize ulaşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR